Naše hodiny se pomalu vracejí do normálu, obchod je otevřen:

pondělí až sobota od 10:00 do 19:00.

Zároveň zavádíme rozvoz zboží v rámci Prahy pro objednávky nad 1000 Kč zdarma. Pro další informace nebo objednávky se na nás obracejte na info@fransyr.cz nebo 775 627 913.

Stáhněte si aktuální nabídku sýrů
Stáhněte si aktuální nabídku vín

- U některých produktů máte možnost volit podle data spotřeby. Doporučujeme zvolit výrobky s kratší dobou trvanlivosti, produkty s delším datem tak mohou přijít na řadu později...

- Při nákupu nad 250 g tvrdých a polotvrdých sýrů máte možnost vakuovaného balení a tím optimalizace doby trvanlivosti (až 6 týdnů pro tvrdé sýry a až 4 týdny pro polotvrdé sýry). Pokud tedy objednáte 500 g tvrdého nebo polotvrdého sýru, můžete půlku/y dostat vakuovanou/é.

- K dispozici jsou dále uzeniny a foie gras (některé s velmi zajímavými slevami). Velikonoce se blíží, nezapomeňte na to !

- Objednávky přijaté do 18 hod. rozvezeme během následujícího dne. Pro rozvoz zboží vyplňte laskavě připojený dokument a uveďte dodací adresu, Vaše kontaktní údaje a vhodné časy. Platba může být provedena v hotovosti nebo kartou při předání zboží.

- Nabídka v tabulce je informativního charakteru a může se měnit podle skladových zásob a konkrétního naporcování (co nejpřesnějšího podle Vaší objednávky). Uvedená a konečná cena se mohou mírně lišit podle výsledné gramáže nakrájených produktů. V případě nedostupnosti zboží nebo výrazných změn v objednávce Vás budeme telefonicky kontaktovat.

- Závěrem bychom Vás chtěli ubezpečit, že při přípravě Vaší objednávky dodržujeme veškerá bezpečnostní opatření. Používáme roušky a jednorázové rukavice.

Kvalita a tradice made in france

Nabízíme široký sortiment francouzských sýrů, které pro vás vybíráme přímo u výrobců.

Příští setkání

Sezónní sýrový talíř

Degustační sýrový talíř
Skládá se z šesti kravských a jednoho kozího sýru o celkové minimální váze 1 kg. Je určený pro pět až deset osob (nebo k opakované (...)

Naše Sýry

Naše Sýry

Podle kategorie

Notre Boutique

Adresse

FranSyr
Vodičkova 701/34
PRAHA 110 00


Horaires

Po-Pá : 10h-20h
So : 10h-19h


Facebook

Accès

Tram 3, 6, 9, 14, 24 :Václavské náměstí
Metro : Můstek trasa A / B